Trochę informacji o Nas

Zasadniczą i główną działalność firmy KrakMax stanowią przeprowadzki.
Siedziba firmy mieści się w Krakowie, jednakże zasięg działania firmy jest znacznie szerszy obejmując obszar całej Polski a także Europy.
Historia naszej firmy przeprowadzkowej zaczęła się wiele lat temu kiedy głównym przedmiotem działania były przeprowadzki w obszarze miasta Kraków, z czasem ofertę rozszerzyliśmy o usługi transportowe, magazynowania i utylizacji zbędnych rzeczy.
Wieloletnie funkcjonowanie firmy w Krakowie i w branży pozwala sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów oraz być konkurencyjną pod wieloma względami, tak jakości jak i cen za usługi przeprowadzkowe wszelkiego typu.

Firmę KrakMax Przeprowadzki Kraków wyróżnia profesjonalizm, rzetelność i dokładność, a także szybkość działania, terminowa realizacja usługi, oraz flota zróżnicowanej wielkości samochodów. Priorytetem jest dla nas Klient i jego oczekiwania, a także bezpieczeństwo załadunku, rozładunku oraz przejazdu podczas każdej przeprowadzki Kraków. Dysponujemy stosownymi kwalifikacjami i uprawnieniami do przewozu rzeczy, a pracownicy odznaczają się ogromnym bagażem doświadczenia i praktyki w swym fachu. Przeprowadzki w wykonaniu KrakMax są zorganizowanym procesem, posiadając plan działania usprawniający przewóz jak największej ilości przedmiotów w jak najkrótszym czasie bez uszczerbku dla ładunku.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, uwzględniając szereg czynników mających wpływ na przeprowadzkę, jak i przewidując ewentualne przeszkody i zagrożenia podczas przeprowadzki. Zdając sobie sprawę jak dużym stresem jest każda przeprowadzka dla właściciela swego dobytku dbamy o miłą atmosferę, kulturalne zachowanie personelu, jak również kompetentne doradztwo w kwestii przygotowania się do przeprowadzki firmy, domu, sklepu.

Do naszej dyspozycji są cztery samochody marki Mercedes Benz z kontenerem i windą załadunkową, meblowozy, ale również akcesoriami wspomagającymi pakowanie samochodu, przenoszenie przedmiotów itp. Celem zabezpieczenia przed uszkodzeniami oklejamy przedmioty folią stretch, stosujemy podkładki filcowe, zapinamy pasami.

Nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych klientów!
Dotąd obsłużyliśmy szereg firm, instytucji i osób prywatnych. Wśród naszych klientów znalazły się między innymi takie firmy jak Empik, Tesco, Tauron, Plus gsm, Dialog, Archon, Sygnity, Pzu i wiele innych.

Zapewniamy:
+ Solidny i silny zespół pracowników
+ Demontaż, montaż wyposażenia
+ Ustawienie mebli według preferencji klienta
+ Podłączenie i konfigurację sprzętu komputerowego i rtv, agd
+ Zabezpieczenie mebli, sprzętu elektronicznego, przedmiotów wartościowych i delikatnych
+ Kompletną usługę pakowania i rozpakowywania
+ Kartony, folię, taśmy pakowe

Copyright © 2019 KRAKMAX Simply the Best. KRAKMAX Przeprowadzki. ul. łużycka 65/61, Krakó.